Ceny za ubytování i bydlení v Praze se obvykle drží hodně vysoko. Jestliže nechcete zbytečně utrácet, máme pro vás tip na místo, kde se dá ubytovat za výhodnou cenu. Při krátkodobém ubytování si můžete vybrat z několika druhů pokojů, v případě dlouhodobého ubytování nemusíte platit vysokou provizi. V obou případech si užijete komfort a současně budete těžit ze strategické polohy!

Multifunkční ubytovací zařízení

Několik typů pokojů pro krátkodobé ubytování nabízí Rezidence Topolová. Nabízí hostel Praha, dále pokoje typu penzion, hotel a ubytovat se lze i v moderně zařízených apartmánech. Hostelové pokoje jsou nejlevnější, ubytování je možné v 1, 2 a 3 lůžkových pokojích. Jsou řešeny buňkovým systémem – dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Cena za noc se dostává až na pouhých 149 Kč za noc!

whip.cz_rezidencetopolova_cz_01

Strategické místo!

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10. Klidná městská část nabízí spojení s přírodou i s centrem města. Jen 50 metrů od Rezidence se nachází zastávka autobusu Centrum Zahradní Město a stačí si dopřát 5 minut chůze a dojít na zastávku metra Skalka. V centru budete za několik minut. V blízkosti se nachází i parkovací místa. Rezidence Topolová provozuje recepci, funguje zde úschovna. Výhodou je také restaurace Topolovna, která má otevírací dobu od 11:00 do 23:00.

whip.cz_rezidencetopolova_cz_02

Pronájem bez vysoké kauce!

Kromě krátkodobého ubytování nabízí Rezidence Topolová výhodný pronájem bytu Praha. Jsou to garsoniéry nebo byty 1+1 ve standardním i atypickém provedení. Smlouva se podepisuje vždy na 12 měsíců s možností prodloužení. Podmínka je jediná – v jednom bytě mohou současně bydlet maximálně 3 osoby. Za pronájem se platí pouze 10 500 Kč měsíčně a je nutné složit vratnou kauci ve výši 10 000 Kč.

whip.cz_rezidencetopolova_cz_03

Pronájem to nekončí. V Rezidenci si můžete byt také koupit. Jestliže o pořízení si vlastního bydlení uvažujete, začněte u výběru hypotéky. Několik důležitých rad, jak při vyřizování úvěru postupovat, najdete zde.

Přečtěte si také