Ten, kdo neválčí s nedostatkem peněz se má, viďte? Může si cokoliv dovolit, nemá existenční problémy a je stále v pohodě. No, ono o spokojenosti lidí, kteří mají dostatek peněz, by se dalo dlouhé hodiny polemizovat. Víte sami moc dobře, že lásku si opravdu nekoupíte. Dokonce ani štěstí, jak pravdivě zpívá pan Hapka ve svém hitu.
předání hotovosti.jpg

A to Vy třeba máte. Máte milující rodinu, lásku. A to není málo. A štěstí? Tomu můžete jít naproti.

Nic není ztraceno.

No tak dobře. V bance Vás odmítli, protože nesplňujete nějaké ty jejich podmínky. Tam se peněz nedočkáte. Ale Vy zřejmě nevíte, že banka nemusí být Vaše poslední naděje. O poskytnutí peněz ve formě úvěru můžete požádat nebankovní sektor!  A tam byste to měli zkusit.

Je mnoho lidí na světě, kteří řeší problém s penězi. Respektive s jeho nedostatkem. Vy máte jednu obrovskou výhodu. Vlastníte nemovitost, a to je základ pro vyřešení Vaší nezáviděníhodné finanční situace.

·       Že máte záznam v registru dlužníků?

·       Že nemůžete doložit výši příjmů?

·       Že nemáte ručitele?

·       A věřili byste, že to nevadí?
 

Zbystřili jste, co? Je toto vůbec s dnešními opatrnými bankami možné? Ano, je to možné. Jen musíte přestat hořekovat nad svou situací s nedostatkem peněz a začít jednat.
půjčka na čas.jpg

A opět jsme u toho, že nebudete první, ani poslední, kteří využijí výhod nebankovní hypotéky ve svůj prospěch, když jste v bance nepochodili.

Peníze byli, jsou a budou.

Nefilozofujte nad tím, že někdo se v penězích topí a jiný nemá ani na chleba. Vy se můžete zařadit do zlatého středu. Takže na tom zase nejste tak špatně. A budete na tom podstatně lépe, až se zaručíte svou nemovitostí a získáte potřebný obnos peněz prostřednictvím nebankovní hypotéky. A až zjistíte, že její vyřízení netrvá mnohdy déle, než 24 hodin od začátku jednání, budete ještě více potěšeni.

Jediné, co musíte hned udělat, je zanechat plytkého filozofování nad tím, proč peníze tak hýbou světem, protože Vy to rozhodně nezměníte. A hned potom vykonat konkrétní kroky k získání peněz!