Ten kdo rád poznává nádhery České republiky, by určitě neměl zapomenout na Jihomoravský kraj. Tento kraj je proslulí díky dlouhým vinicím, domácí pálence a také vyhlášenému vínu Pálava. Jedno z nejznámějších měst je Mikulov, který se rozkládá pod známými Pavlovskými vrchy, které jde spatřit již z několika kilometrové dálky, díky jejich bílé barvě vrcholků. Ubytování v Mikulově patří k vyhledávaným destinacím na Moravě a to především díky blízké dostupnosti k Pavlovským vrchům a jiným památkám.

Mikulov

Dovolená v Mikulově je určena jak pro dospělé tak pro děti. Ubytování v hotelu s parkováním, ocení všichni návštěvníci a to díky těsné blízkosti k hotelu. Na výběr budete mít pokoje standart, deluxe, či rodinné pokoje. Návštěvníci si mohou udělat rezervaci dopředu, či domluvit si pokoje přímo na místě. Samozřejmostí zde je snídaně, polopenze, či plná penze a mnoho sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, či bazén. Mimo jiné aktivity se zde provádí projížďky na koních, či na loďkách. Za zmínku určitě stojí wellness, který je bohatý na procedury, saunový svět, či vířivky. Zkrátka každý si zde přijde na své.

Samotný hotel nabízí spoustu pobytových balíčků a akcí, které dělá přímo na roční období. Určitě stojí za navštívení také vinárna, či restaurace, ve které vaří tradiční jídla již několik let. Samozřejmě se zde pořádají také degustace a ochutnávky vína, které jsou vyhlášeny v celé České republice.

Mikulov (2)

V okolí je také nespočet památek, či turistických a cyklistických tras, po kterých se můžete vydat pěšky či na kole. Kola jde za malý poplatek také pronajmout, takže je nemusíte zbytečně tahat sebou.

Pokud tedy nevíte, kam se letos vydat, zkuste vyzkoušet právě toto místo. Zaručeně nebudete litovat a budete se domů vracet odpočatí a plní krásných zážitků. Tak neváhejte a zarezervujte si dovolenou na Moravě už nyní.