Mít vlastí dům už není jenom výsada bohatých. V dnešní době jej může mít téměř kdokoliv. Přemýšlíte nad vlastním domem? Chtěli byste mít vlastní domeček? Láká Vás podobná představa? Jenomže se musíte ohlížet také na cenu? Kvůli ceně si myslíte, že je pro Vás vidina vlastní stavby nemožná? Chtěli byste mít vlastní dům, ale za nějakou přijatelnou cenu?

Právě to umožní mobilní domy Lavarohouse.

světlo, klasy, obydlí

Znáte mobilní domy? Takzvané domy na kolečkách jsou pro mnohé lidi velkým přínosem. Vyčnívají z řady nejenom díky velice nízké ceně, ale také díky mnohým dalším přednostem. Jsou dostatečně velké, máte v nich vše, co k běžnému životu potřebujete a některé dokonce můžete nechat zkolaudovat.

žena kniha

Obydlí si můžete vybrat ze skladových zásob. Na pobočkách aktuálně stojí několik desítek jak použitých, tak i zcela nových objektů. Vybrat si můžete podle priorit, velikosti či parametrů. Některé z objektů lze zkolaudovat. To znamená, že jakmile obydlí necháte zkolaudovat (vše je v takovém případě připravené, upravené dle norem a žádoucích předpisů, takže s tím nebude problém), tak v podobném objektu budete bydlet jako v každém jiném zděném domě, získáte číslo popisné a můžete si zde nastavit adresu. Nic Vám nebude bránit, abyste si zde spokojeně žili třeba i do konce života. Pokud si vyberete objekt, který nelze zkolaudovat, tak nezoufejte i v takovém případě můžete v objektu bydlet a to téměř ihned. Objekt Vám totiž přivezeme až na místo určení. Jakmile se ustaví a napojí, což trvá maximálně jeden den, tak se můžete klidně další den nastěhovat. Navíc jsou domy skladem, takže kdykoliv připravené k odběru. Dokonce v nich najdete i veškeré vybavení. Stačí si donést pár osobních věcí a bydlíte si jako králové.

Celoroční typy se zateplují speciální technologií PUR pěny. Tato silná vrstva ochrání dům i před velkými mrazy. V obydlí proto nemusíte dělat nic navíc, ani nic jiným způsobem než jste byli běžně zvyklí.