V dnešní době je opravdu velký problém, hlavně pro mladé rodiny, sehnat prostředky na vlastní bydlení. Jen málokdo si může dovolit zaplatit celkovou částku za dům či byt hotově z vlastních naspořených prostředků. Většina lidí potřebuje ke koupi domu či bytu půjčku.

finanční tok

Bohužel i dosáhnout na půjčku a splnit všechny požadavky některých bank, je velmi složitý a někdy až nadlidský úkol. Banky mají svá pravidla a samozřejmě mnoho požadavků. Většina žadatelů ztroskotá už při dokládání příjmů a někteří po tom, co bankovní úředníci nahlédnou do bankovního registru. Banka Vám zamítne žádost o půjčku už jen kvůli tomu, že jste někdy před lety opožděně zaplatili jednu splátku nebo proto, že se Vám účet dostal do mínusu a podobně.

My pro Vás máme řešení. Ať už je Vaším problémem nějaký ten malý škraloup v registru nebo nedostatečné příjmy, tak u nás to žádný problém nebude. Naše nebankovní americká hypotéka je tu pro všechny z Vás, kteří buďto byli bankou odmítnuti nebo u banky žádat nechtějí. Nemáme žádné příšerné podmínky a nechceme po Vás dokládat příjmy a další dokumenty. Naše americká hypotéka VIP je tu pro všechny, kteří chtějí dostat půjčku ještě výhodněji než u banky. K tomu nám stačí pouze nahlédnout do bankovního registru, kde nám nevadí výše zmíněné malé prohřešky a dokonce ani exekuce. Celé schválení trvá jen den a s nahlédnutím do registru tři dny a peníze budete mít na účtu.
pár s obrázkem
Nechceme po Vás žádné platby předem ani zbytečné poplatky. Nabízíme Vám opravdu velmi výhodný úrok, který je ještě výhodnější než u bank, které nabízejí tento druh úvěru a samozřejmě nízké splátky. Splácet můžete až třicet let a dokonce můžete naprosto zdarma bez jakýchkoliv sankcí či poplatků splatit úvěr dříve.

Další velkou výhodou naší skvělé americké hypotéky je možnost jejího využití nejen na koupi či rekonstrukci bytu či domu, ale také třeba na vyplacení exekuce nebo na splacení jiné půjčky či na koupi čehokoliv, co zrovna potřebujete. Její využití je jen na Vás.