Je jasné, že každý potřebuje nějaké to rozptýlení, a zvlášť zabavit děti na zahradě je čas od času oříšek. Chtěli bychom vám tedy pomoci, protože pokud máte doma kousek, který potřebuje maličko opravit anebo třeba jen doplnit, určitě vám můžeme pomoci. Trampolíny náhradní díly hledejte u nás, a to za skvělé ceny.

péra trampolíny

Máme tu například kotvící sady, které budou určitě užitečné, zvlášť v případě členitějšího terénu. Dál jsou k dispozici také krycí plachty, které jsou opravdu vhodné zvlášť pro případy, kdy potřebujete překrýt skákací plochu, a ochránit ji tak před deštěm, dalšími přírodními vlivy, ale také před mechanickými nečistotami, které by se tam mohly zachytit a působit nepříjemnosti při skákání. Mimo jiné překrytím skákací plochy prodloužíte životnost trampolíny, tak proč neudělat malou investici, která vám přinese dlouhodobější radost. Takovou plachtu můžete využít také jako prvek zazimování, protože není nutné uklízet a skládat celou trampolínu, pouze se zazimují pružiny, aby následně nedošlo k žádnému poškození, a plachta je právě tím, co ochrání všechny potřebné části před zimou a mrazem.

čas zábavy

Pokud byste ovšem například uvažovali o nové trampolíně, potom se může stát, že k mnohým typům dostanete takovou plachtu jako dárek zdarma, tak pokud je ta vaše už stařičká, možná se spíše vyplatí koupit zbrusu novou i s příslušenstvím.

Nejlepší kousky jsou u nás

Někomu se však hodí více například schůdky na skákací plochu. Ty jsou praktické především ve chvílích, kdy máte menší děti. Nemusíte je pak vysazovat nahoru na skákací plochu, ani nemusíte mít strach, že při lezení nahoru bez schůdků přijdou k nějakému úrazu. Neváhejte tedy, a pokud potřebujete jakékoli doplnění, určitě pro vás máme více než kousků, a to vše za opravdu super ceny, které jsou dostupné pro každého.