Už se nemusíte denně potýkat s tím, že musíte zapisovat odběr elektřiny Vaší domácnosti každý večer, abyste rodinné příslušníky obeznámili s výsledky. V podstatě sledujete spotřebu jednotlivých členů rodiny. A dusíte je při každém odběhnutí z místnosti bez zhasnutí. Vždyť tu rodinu unavujete. Vždyť ji ženete do pocitů stresu a viny.

Ale Vy opravdu nemusíte. Můžete se přestat trápit i jednou za rok nad vyúčtováním za elektrickou energii. Představte si, že byste se na vyúčtování těšili! Že je to hloupost? Ale kdepak! Copak jste nikdy neslyšeli o LED osvětlení? A což teprve, když se Vám podaří získat nejlevnější led žárovky na trhu? To byste už uvěřili?
Do takové investice nepůjdete?

listová zeleň

Víte své? A copak to je, to své? Že nemáte dost peněz na vyhození za drahé žárovky, které se sice pyšní systémem LED, ale bůhví, kdy se Vám tak ohromná investice vrátí? Tak to máte trochu mezery ve vzdělání. Obeznámili jste se už podrobně s tím LED systémem? Víte vlastně, v čem tkví podstat takového systému?

Tak poslouchejte.

· Nižší odběr, ale stejná svítivost.
· Delší životnost.
· Výběr barvy světla podle Kelvinů.
· Rozmanitost výběru.

Tomu rozumíte? To je Vám srozumitelné? A když se Vy poperete s prvotní investicí do nejlevnějších led žárovek, návratnost takové investice si lehce spočítáte.

porcelánoví čuníci

Zanechte proto sledování denní spotřeby elektrické energie, neduste rodinu, aby stále zhasínala a rozsvěcela, a vzniklý čas věnujte novému u směru, který Vám umožní uspořit nemalé finanční částky. A ten směr jsou právě nejlevnější led žárovky!

I tak nemáte tolik peněz najednou, abyste mohli instalovat nejlevnější led žárovky do všech svítidel v bytě? To přece nevadí. Nakupte je postupně. Nejprve začněte výměnou tam, kde svítíte nejvíce. V obývacím pokoji, v kuchyni a v chodbě. Nebo jinde. To víte Vy nejlépe. A každý měsíc přidejte další. A potom se těšte na vyúčtování. Čeká Vás jen příjemné překvapení!