Příjemná erotická masáž

Někomu stačí klasické masáže, ovšem pokud jste opravdu zatíženi starostmi a stresem, není vůbec od věci si dopřát něco speciálního. Erotická masáž je perfektní formou uvolnění, protože se právě tato masáž zaměřuje na celé tělo. Masérka vám uvolní svaly, docílíte pocitu celkového uvolnění a regenerace vás nemine. Od běžné masáže se ovšem liší tím, že se od samého počátku zaměřuje na vzrušení a intimní partie. Pokud se ptáte, k čemu všemu může dojít, běžnou součástí této procedury je ruční vyvrcholení, ke kterému ale nemusí dojít na samém konci, ba třeba i v průběhu procedury.

sexy masérka

Taková procedura není vhodná jen pro ty, kteří se potřebují uvolnit nebo chtějí zkusit něco úplně nového. Na světě je mnoho jedinců, kteří mají problém v oblasti sexuálního života. A v některých případech se vůbec nejedná o zdravotní problémy, ale pouze o psychický blok, který lze postupně odbourat. Pokud se jen stydíte, jste příliš vzrušiví nebo se příliš často potkáváte s předčasnou ejakulací či krátkou akcí, může vám tato masáž opravdu pomoci. Masérka se totiž od samého začátku zaměří na intimní partie, a vy tím snadno natrénujete výdrž. Povzbuzení libida je určitě na místě, a věřte, že toho dosáhnete.

uvolňující masáž

Průběh erotické procedury

Na samotném začátku si dáte horkou sprchu, abyste se uvolnili a navodila se tak příjemná atmosféra – bude záležet na vás, zdali bude právě sprcha s masérkou, či zda chcete projít prvotním krokem sami. U masérky si vybíráte, jestli má být nahá nebo ve spodním prádle. Volte dle vlastních preferencí, ať se cítíte opravdu dobře a ať vás vzrušuje, abyste si celou proceduru zaměřenou na fyzické prožitky opravu užili a měla tak kýžený účinek.

Celé tělo vám bude namasírováno horkými oleji, pod kterými se lépe uvolní unavené svaly. A pro ještě větší uvolnění na vás čeká body to body masáž, kdy vás masérka zalehne svým nahým tělem a uvolní i ty svaly, které si běžně neuvědomujete.