Vždycky jsem opravdu moc ráda cestovala. A to nejenom po naší České republice, ale taky hlavně po Slovensku, odkud pochází moje babička s dědou, kteří se právě ze Slovenska přestěhovali do České republiky, když si tam dědeček našel tady u nás v Česku práci. Takže jsem byla docela ráda že mám část rodiny taky na Slovensku, kam mohu o prázdninách jezdit. Víte, cestování je totiž celý můj život. Vždycky jsem chtěla cestovat. A taky jsem chtěla cestovat tak, že bych si potom psala cestovatelský deník, kdybych potom tyto zápisky prodávala a vydala bych třeba knihu. Jenomže se mi to bohužel nepodařilo.

Tanzánie byla super.

A byla jsem z toho velice nešťastná, protože se mi nesplnil už druhý sen. Můj první jsem byl takový, že jsem chtěla být jako dobrovolník v Rakousku, kde se lidé starali o malé děti. Ale bohužel mě to nevyšlo, že prý na to nemám kompetence. Ale nechtěla jsem se nechat odradit. Takže jsem si řekla, že se svého snu nevzdám a že stále budu bojovat. Nakonec to všechno ale dopadlo skvěle i tak. A když jsem si našla přítele, tak taky byl opravdu vášnivý cestovatel. Byla jsem ráda, že mám v sobě parťáka na cestování. Cestovali jsme se svým partnerem hlavně po Tanzanii, takže jsme tam rádi strávili asi dva měsíce.

Moře mám ráda.

Bylo to tam opravdu úžasné. Taky jsem se tam zapojila do jedné brigády, kdy jsem sbírala ovoce. Věřte mi nebo ne, ale tohle bylo jedno z nejlepších testování, které jsem v životě zažila. Takže pokud i vy hledáte něco, kde vám bude opravdu fajn, kde se pobavíte nebo poznáte nové lidi a kulturu, tak cestování je právě pro vás to ideální. Taky můžete využít takových věcí, že se necháte u někoho ubytovat. Je to velice levné. A potom vy na oplátku někoho necháte ubytovat u sebe. Můžete si třeba na víkend vyměnit byty. No nebylo by takové cestování úžasné? Já na to nedám dopustit a moc mě to baví.