Pozadu v technickém vývoji nezůstává ani lidská sexualita. Za socialismu byla tato oblast víceméně tabu, byla považována za zvířecí zvrhlý pud, anebo dokonce za cosi nehodného moderního socialistického člověka. Za touto nesmyslnou propagandou se však uzavřely dveře, a naopak se otevřely další – obohatit přirozenou lidskou touhu o něco, co přinese ještě větší dávku rozkoše a slasti. Vždyť právě sex a erotika jsou hnacím motorem celé civilizace.
Možná jste se už setkali s pojmem „fucking machine“. Je to jeden z těch objevů, co rozšiřuje ženám i mužům obzory poznání a zkušeností. Výraz je tak trochu hanlivý, přeložíte si jej jako „šukací nebo šoustací stroj“, což vystihuje i jeho podstatu – vykonávat patřičný pohyb tak, aby laskání pohlavních orgánů vyvrcholilo slastným orgasmem.

rty

Jsou to svým způsobem robotické mechanismy , které dělíme do několika kategorií:

Rozdělení podle náročnosti

Jednoduché ruční mechanismy – jsou to většinou nástavce na tyčové mixéry nebo elektrické vrtačky, nevýhodou je vysoká hlučnost a přítomnost druhé osoby (partnera), který stroj obsluhuje. Pro zpestření partnerských hrátek jsou však dostačující a nahrazují klasické robertky, které nejsou tolik účinné.

černý vibrátor

Stroje „RIDE-ON“ – velice oblíbené zejména mezi ženami, anebo některými muži, zvláště homosexuály. Princip spočívá v posazení se na pohodlné sedadlo se zabudovaným nástavcem ve tvaru penisu. Obsluha je jednoduchá, stačí zapnout, potřít nástavec lubrikantem a usednout – muži do konečníku, ženy mají na výběr. Velmi kvalitní a účinné výrobky, které lze spatřit i v mnoha pornofilmech.
Horizontky – snad nejoblíbenější mechanismy s vodorovně umístěným pístem, poháněným vačkovým soukolím. Přináší vrchol slasti zejména ženám, pohyb pístu lze plynule regulovat a jejich oblibu prokazují i desítky milionů prodaných kusů.
Full service – jedná se o důmyslné soustavy strojů s různými nástavci a vibrátory včetně dráždění bradavek, klitorisu, konečníku, třísel, případně dalších erotogenních zón, např. chodidel a pupíku. Cenově nejnáročnější, ovšem výkonnostně na samotném vrcholu.