Naplánovat si volný den, který chcete prožít se špetkou zábavy, adrenalinu a ve společnosti vašich dobrých přátel je jednoduché, pokud dostanete dobrý nápad na výběr místa. Ať už máte děti nebo ne, návštěva jump arény Zličín JumpPark vás přesvědčí o tom, že na skákání nejste nikdy staří.
Na tomto zábavném místě na vás čeká řada atrakcí a všechny z nich se budou odehrávat na trampolínách. Ty, jak si možná myslíte, nejsou k dispozici pouze malým ratolestem.
Přesvědčí vás o tom i řada akcí, které jsou určené převážně dospělým.

zábavný park

Teambuilding pro všechny

Máte pocit, že ve vašem zaměstnání trávíte nespočet vašeho času a i když si s vašimi spolupracovníky rozumíte, chtěli byste si najít čas i na odpočinek nebo zábavu? JumpPark vám nabízí příležitost pozvat všechny vaše kolegy, ale i nadřízené na odbourání stresu a napětí pomocí skákání.
Výhodou je, že se mimo prostředí vaší práce lépe poznáte, zjistíte, že pracujete s lidmi, kteří nemají obavy z toho – odvázat se a v neposlední řadě si uvědomíte, že takových akcí v podobě teambuildingu, byste měli podnikat více.

  • Je dokázáno, že se lidem v kolektivu pracuje daleko příjemněji, když se vzájemně poznají i z neformální stránky. Skákání na trampolínách vás přesvědčí o tom, že do práce za vašimi kolegy a nadřízenými můžete chodit vždy s úsměvem.

trampolína

Hubnutí zdravě a zábavně

Jistě jste už minimálně jednou navštívili fitness centrum, kde jste tvrdě dřeli a potili se jenom kvůli tomu, abyste dosáhli viditelných výsledků. Hubnout však nemusíte pouze těžce a s pocitem, že vás to nebaví. V areálu JumpParku na vás čekají lekce se zkušeným trenérem, který vám ukáže, jakým způsobem může být skákání užitečné pro snížení vaší hmotnosti a získání endorfinů do vašeho těla po každém cvičení.
Tento druh pohybové aktivity se rovněž doporučuje všem starším lidem, kteří chtějí, aby jejich váha klesla dolů, ale trápí jich problémy s klouby. Skákání na trampolíně je nenáročné, nemá negativní dopad na vaše klouby a výrazně vám pomůže i z psychické stránky.