Každý rodič ví, jak těžké je vymýšlet každý rok narozeninovou oslavu a co to obnáší. Nejen, že musíte domluvit datum, kdy mají všichni členové rodiny a kamarádi čas, ale také musí zorganizovat celý chod oslavy. I když se to zdá celkem lehké, tak není a to proto, že s dětma máte co dělat normálně, natož při narozeninové oslavě. Pokud nechcete mít narozeninovou oslavu stejnou jako každý rok, tak udělejte výjimku a na letošní narozeniny pozvěte kouzelníka. Věřte, že nejen, že budete spokojení , ale dokonce budete mít čas si popovídat i s rodinou, protože kouzelník se postará o všechny děti.

kouzelník na oslavy

Proč právě kouzelník změní vaši oslavu?

Ačkoliv se to nezdá, tak právě kouzelník Vaskouzelnik, změní celou oslavu. Děti totiž nebudou vůbec vědět, že nějaký kouzelník má dojet. Budou tudíž počítat s klasickou oslavou narozenin o dortu a chlebíčkách. Jakmile kouzelník dojede, tak na sebe strhne pozornost nejen dětí, ale i dospělých. Díky tomu si budete moct alespoň na chvilku odpočnout a popovídat si se známými a rodinou. Kouzelník bude zaměstnávat děti během narozeninovou oslavy a budete mít co dělat, abyste po skončení show všechny děti uklidnili a kouzelník mohl odjet. Samozřejmostí je, že kouzelník nedělá pouze program pro děti, ale dá se objednat i na další akce.

kouzelník na oslavy

Kouzelník má velké zkušenosti s moderováním, s firemními akcemi, či vystupuje i na svatbách, kde má velmi kladné ohlasy. Ačkoliv se to nezdá, tak věřte, že kouzelníka mají rádi všichni, a to bez rozdílu věku. Tudíž pokud chystáte nějakou nečekanou party a chcete jí oživit, tak zvolte právě kouzelníka, který Vás příjemně překvapí. Zaručeně navštivte jeho internetové stránky, kde najdete spoustu fotografií z akcí, ale také videa, která se na akcích natáčela. Zaručeně Vás jeho umění překvapí, celou show si užijete, a ještě dlouho budete vykládat o jeho trikách a iluzích.