Čištění podlah z různých materiálů vyžaduje také individuální přístup. Pokud si objednáte čištění vaší podlahy profesionály, nejen si ušetříte nervy a námahu, ale podlaha bude daleko efektivněji vyčištěná, než kdybyste se o to pokoušeli sami a to za podstatně kratší dobu. Možná budete překvapeni, jak vaše schody či podlahy mohou prokouknout.

kamenné schody

Firma samozřejmě nenabízí pouze čištění, ale také následnou péči o vaši podlahu nebo schodiště. Záleží na druhu povrchu. Pokud máte žulové nebo pískovcové schody, nebo kamenné podlahy, chodby, podesty, ať už vevnitř nebo v exteriéru, těžko je dokážete opravdu hloubkově vyčistit sami. Mnohdy to nejde dobře ani s dlažbou a jejími spárami. Samozřejmě lze vyčistit i PVC, marmoleum, vinyl či PU nátěr. Jak to proběhne? Objednejte si návštěvu odborníků, kteří to umí opravdu kvalitně.

zámecké schody

Na povrch aplikují různé druhy ošetření. Nejdřív se podlaha vyčistí chemicky, pak se keramickými kartáči čistí mechanicky a nakonec je třeba podlahu či schod propláchnout. K tomu se používá technologie TurboForce, díky které je povrch vyčištěn pod vysokým tlakem tak, aby nedošlo k jeho poškození či obroušení, ale ale bylo čištění opravdu intenzivní. Zařízení disponuje také zpětným odsáváním, takže se minimalizuje nepořádek a zaprášení při práci. Pokud se jedná o kamenné schodiště, je třeba po čištění provést penetrační nátěr, který zvýrazní barvy, povrch ošetří a prokoukne. Poté je důležité podlahu či schody impregnovat. Impregnace vám může zajistit také protiskluzovou úpravu. Takto ošetřené schody mohou být chráněny na dalších 5-10 let. Jak již bylo zmíněno, firma si poradí i s PVC a jiným povrchem, vyčistí vám také koberce nebo čalounění a můžete si u nich objednat čištění například i oken či žaluzií. Jsou tu pro vás celý den, sedm dní v týdnu, připraveni vám opravdu kvalitně pomoci.