Tak jako šaty dělají člověka, pouzdro dělá mobil. Bez pouzdra už má telefon opravdu málokdo. Kromě toho, že mobil chrání před rozbitím, když vám spadne, dodává mu i osobitý styl. Navíc můžete obaly měnit podle toho, jakou máte zrovna náladu nebo podle toho, jak jste zrovna oblečení. Sladit se dá dnes už opravdu kdeco.

mobilní telefon

Když si kupujete mobilní telefon, většinou k němu dostanete obyčejné průhledné silikonové pouzdro a tvrzené sklo. Dnes už to je prakticky nezbytné příslušenství telefonu. Vy si ale můžete z různých obalů na mobil vybrat ten, který se vám líbí nejvíc a je vám nejvíc pohodlný. A z čeho tedy vybírat?

Knížkové obaly na mobil jsou výborné v tom, že pokud vám telefon spadne, je opravdu velmi nízká šance, že se rozbije, protože je chráněn ze všech stran. Navíc si můžete vybrat z různých materiálů, vzorů a barev. Navíc v posledních letech můžou tyto obaly sloužit i jako stojánky, díky kterému se třeba v klidu můžete dívat na videa a nebolí vás ruce z držení telefonu. Silikonové kryty na rozdíl od knížkových obalů nezakrývají displej. Takže pokud vám telefon spadne, je větší šance, že se displej rozbije, proto je dobré ho chránit ještě nalepeným sklem. Stejně jako u přechozího typu obalu i zde můžete vybírat z různých barev, vzorů nebo třeba fotografií. Navíc je kryt ohebný a nemusíte mít strach, že se vám třeba zlomí.

obal na mobil

Pokud chcete být originální, můžete si pořídit i 3D pouzdro nebo kryt, který je vyrobený ze silikonu a má tvar různých zvířátek. Můžete tak mít telefon například ve tvaru pandy, pejska nebo kočky. Kryty dobře drží, nevýhodou je však jejich členitost. V záhybech se tak může držet prach a špína. Pokud hledáte pozdrovRedmi note 7 pouzdro, můžete zvolit i odolné pouzdro, které tlumí nárazy a vibrace. Šance rozbití telefonu, je tak daleko menší než u ostatních pouzder. Taková pouzdra jsou skvělá do prašného, hlučného a nebezpečného prostředí jako třeba stavba.

V posledních letech je možné zakoupit i různé módní kousky. Například pouzdra s gelem a třpytkami jsou oblíbená především u něžného pohlaví. Třpytky se přelévají a má to na spoustu lidí uklidňující účinky. Výběr pouzder je v posledních letech opravdu obrovský a vybrat si to, které se vám líbí není vůbec jednoduché. Proto má každý v zásobě alespoň tři, které střídá podle nálady.