V několika posledních letech se v obchodech začaly objevovat kousky oblečení označované jako „high-waisted“. Jde o kalhoty, kraťasy nebo sukně s vysokým pasem. Spousta lidí je už ze zásady odmítá, ale to je chyba! Zásadně se vyhýbáme novým věcem, schválně, pamatujete na období tzv. zvonáčů? Nosily se desítky let a pro většinu z nás bylo nepředstavitelné obléct si kalhoty upnuté. A dnes? Zvonáče si oblékne málokdo z nás. Oblečený s vysokým pasem má jednu obrovskou výhodu. Zakryje velké množství nedostatků.

skládaná sukně

Vysoký pas pomůže hned několika typů postav. Úplně ideální je pro ty z nás, které máme problematickou partii v oblasti břicha. Vysoký pas úžasně skryje větší bříško. Pro takový typ postavy je vhodné poohlédnout se i po plavkách v takovémto střihu! Oblečení s vysokým pasem je přesto velmi pohodlné a nikde netlačí. A nemalá výhoda je i ta, že když se ohneme, nikde nám nic nevykoukne. Proto je vysoký pas úžasnou věcí. Pokud je součástí vašeho běžného dne časté sedání a stoupání, ohýbání nebo pohyb celkově, vysoký pas vás uchrání před leckterým faux pas. Nečeká vás s ním ani neustále povytahování kalhot či sukně. Oblečení prostě perfektně drží na svém místě.
černé džíny s vysokým pasem

Oblečení v tomto střihu není vhodné jen pro postavy, které potřebují něco skrýt. Pokud jste přesný opak a máte spíše postavu klučičí, nebojte se po takovém to oblečení taktéž sáhnout. Upnuté džíny s vysokým pasem, do kterých zakasáte volnější tričko, vytvarují krásnou ženskou postavu i těm z nás, které příliš žensky tvarované nejsou.

Oblečení s vysokým pasem je vhodné na mnoho příležitostí. Jak na pohybové aktivity, tak i na společenštější události. Kolové sukně, které sahají do pasu jsou krásně elegantní a ideální pro romantické duše.

Pokud nemáte ve svém šatníku stále žádný takový kousek, neváhejte si nějaký pořídit. Určitě s ním budete spokojené!