V každé pohádce má princezna zámek. Ať už je to rozlehlé panství, do kterého by se vešly všechny hračky na světě nebo jen malá chaloupka stojící na kraji voňavého lesa. Ne každé království musí být rozlehlé. Je to jen místo, kde princezna může být sama sebou a dělat věci, které má ráda. Má už i Vaše malá princezna jeden takový zámek?postavičky Disney princezen.jpg
Dětský stan pro holčičky Chytrá liška.cz je tou nejlepší volbou pro každou dívku, která se cítí být princeznou na těle i na duši. Každá dívenka přeci potřebuje prostor, kde může být sama sebou. Popustit uzdu své fantazii. Takové je mít své vlastní království.
I král s královnou mohou být naprosto klidní. Jakmile se jejich princezna schová ve svém soukromém malém hradu, žádný strašlivý útok draka ani jiná nebezpečí jí rozhodně nehrozí. Zámek je totiž postaven z lehkých a naprosto bezpečných materiálů.
Přeje si princezna svoje království dnes tam a zítra zase támhle? Žádný problém! Není nic jednoduššího než jej přemístit.
Každá holčička potřebuje prostor, kde neexistují žádná pravidla, krom jejich vlastních. Buďte ti nejlepší rodiče a pořiďte ji to, co potřebuje. Místo tajemství, kouzel a šeptání, které je krásné, lehké a přenosné. No není to sen?
Stan je dost velký, aby si do něj malá princezna mohla vodit společnost. Má tedy před sebou nespočet dlouhých odpoledních dní, které ony a její kamarádky propovídají nad čajem a sušenkami. Malá růžová skrýš je tím nejlepším místem, kam utíkat od problémů s rodiči a kamarády.zámek Walt Disney.jpg
Princezna není tím, čím je, kvůli koruně, krásným šatům a usmívajícímu se princi po jejím boku. Takovou může být i dívka, která má místo koruny ve vlasech růži, je oblečena v sukni a po boku jí stojí obyčejný krejčí.
Princeznou je každá, jež si pro sebe a své kamarádky vytvoří speciální místo. Pomozte své dcerce stát se skutečnou princeznou. Pořiďte jí království!