Jste vášnivým kuřákem, milovníkem čajových dýchánků, a to se neblaze podepsalo na nevzhledném odstínu vašeho chrupu? A co teď? Odepřít si pro vás tyto rituály v podobě nějaké té cigaretky nebo šálku čaje pro vás bude asi obtížné, ale přesto toužíte po zářivém úsměvu? Nevyhazujte peníze za různé prostředky k vybělení zubů, jako jsou různé abrazivní pasty, pudry a další produkty, které často naruší skloviny a způsobují do budoucna další problémy, jako například zvýšenou citlivost chrupu.

rty

Zářivého úsměvu se ale kvůli těmto nežádoucím vedlejším účinkům domácích procedur rozhodně nemusíte vzdát. Však kdo by nechtěl mít zoubky jako perličky – zářivě bílé jako sníh. Bohužel toho častokrát sebelepším čištěním a ústní hygienou sami nedocílíte a pak je potřeba svěřit se do rukou specialistů, u kterých podstoupíte profesionální bělení zubů liberec. Proč skrývat váš úsměv kvůli žlutému chrupu, když můžete ukázat chrup čistý a zářivý. Nechte zkušené dentisty, aby se postarali o profesionální rozzáření vašeho chrupu do vámi zvoleného odstínu.

čokoláda

Šetrná metoda bělení
Při této moderní metodě, která je velice šetrná se nemusíte bát žádných důsledků a nešetrného zacházení s vaším chrupem. Profesionální dentální hygienistka se přímo v ordinaci postará o zlepšení odstínu vašeho chrupu za použití speciálního gelu a studeného světla. Tato moderní inovativní metoda vás rozhodně nadchne, protože vás nebude čekat dlouhá řada návštěv, ale ušetříte díky této metodě spoustu času. Již po jedné krátké návštěvě v ordinaci můžete odcházet se svěžím a zářivým americkým úsměvem. Svěřte váš úsměv do rukou některé z našich dentálních hygienistek, které vám zaručeně zlepší náladu a vy se budete po návštěvě v ordinaci s chutí usmívat na okolní svět, protože už se nebudete mít za co stydět.