Že by měla sociální síť YouTube nějaký svůj vlastní vzdělávací program? To možná slyšíte poprvé a my vám pouze objasníme, že vzdělávací program je tento kanál sám o sobě. Je to totiž pouze prostředí, z něhož můžeme vytvořit doslova cokoli, a pochopitelně jej využít i pro vzdělávací účely. Máme možnost prohlížet i vkládat příspěvky konstruktivní a zaměřené na určitá témata, co nás zajímají. Například relaxační masáže.

relaxační masáž

Motýlí terapie

Na YouTube jsou k nalezení příspěvky, které se zabývají tzv. metamorfní motýlí relaxační terapií. Je to svým způsobem nástavba běžných masáží, která pracuje nejen s hmotným tělem, ale i s duchovní složkou našeho já. Jde o to, pomocí velmi jemných tahů na pokožce bosých chodidel, dlaní, zápěstí a vlasaté části hlavy docílit naprostého uvolnění a odblokování negativních prožitků z dosavadního života. Tato technika má značný pozitivní vliv i na odstraňování potíží vzniklých v průběhu těhotenství a porodu a díky tomu pak také lidé lépe navazují přátelské mezilidské vztahy.

kanál YouTube

Výhodou motýlí terapie je její velmi snadná technika, nemusíte se jí učit, stačí jen znát některé základní principy a jejich vliv na orgánový systém v těle. Lze ji provádět mezi partnery, rodiči a dětmi, ale i samostatně, každý na sobě. Kupříkladu velmi účinná je automasáž chodidel, kterou lze doporučit provádět pravidelně každý den alespoň patnáct minut.

Jak stáhnout video z YouTube

Videa na YouTube se zajímavým obsahem, tedy nejen co se týče masáží, vám doporučujeme stahovat k sobě na počítač z toho důvodu, že je jejich majitel může kdykoli smazat. Jakmile máte video uložené, máte jistotu, že o něj nepřijdete, zejména pokud jej umístíte na alespoň jedno další záložní médium, např. na externí disk. A jak stáhnout YouTube video? Velice jednoduše zdarma pomocí speciálního software YouTube downloaderu.