Když si podnikatel potřebuje od někoho půjčit peníze, má to nejednou komplikované. Ne že by snad neměl čestné úmysly, ale jednoduše se mu nevěří. Protože co kdo ví, jak si bude taková soukromá firma stát v budoucnu, když se jí už nyní nevede?
Kdo ví, jak to také dotyčný podnikatel hodlá splácet, že? Nemívá na rozdíl od zaměstnanců fixní plat, a když je jeho daňové přiznání příliš nízké a navíc už se mu v minulosti nezadařilo a zbyl mu po onom dávném nezdaru záznam v registru dlužníků, jak mu má ten který poskytovatel ještě důvěřovat?

makléř

A tak se od něho odvracejí jak jeho blízcí, tak i banky. Protože ti všichni chtějí jistoty, jež jim takový podnikatel často není schopen nabídnout.
A tak končí podobný soukromník zpravidla u nebankovních finančních institucí. U nichž se mu nabízí hypotéka bez dokládání příjmů.
Což je právě pro takového podnikatele učiněná výhra v loterii. V přeneseném smyslu slova, pochopitelně, protože výhra člověku zůstává, zatímco půjčka se musí vracet.
Zmíněná hypotéka znamená, že dá dotyčný žadatel vybrané nebankovní instituci do zástavy svoji nemovitost a za ni je mu poskytnuta hotovost až do výše sedmdesáti procent její odhadní ceny. Přičemž už nikoho nezajímají ani registry dlužníků, ani příliš detailní a náročné prokazování příjmů, nevadí dokonce ani exekuce, jež lze touto cestou vyplatit.

rozpočet

Vyplní se jednoduše online formulář, přiloží se pár snímků nemovitosti dávané do zástavy a hypotéka je do čtyřiadvaceti hodin schválena. Což žádná jiná finanční instituce nedokáže. A po podpisu smlouvy už má onen žadatel své peníze jisté, na vhodnou dobu, jež může dosahovat i třiceti let, jež ale může být kdykoliv i zkrácena a vše předčasně a bez sankcí splaceno.
Máte-li tedy byt, dům, chatu, pozemek nebo komerční objekt, nepropadejte panice, nemáte-li peníze. Na tyto nemovitosti vám tu totiž zaručeně půjčí.