Proto máme všude světla, spotřebiče, a vše ostatní, co nelze zařadit. Na elektřině je závislá i bezpečnost, tedy pokud u bytu či domu je nějaké zařízení které je k tomu zapotřebí.
Hlavní věcí jsou však zásuvky. Ty totiž slouží k tomu hlavnímu, totiž k tomu, co si k nim připojíme.
Lustr je věc, která je stálá. Tedy více méně pokud jej nepřeneseme do jiného pokoje, či nezahodíme do odpadu. Jiné je to však se stojací lampou, kterou popadneme a přeneseme z ložnice do obýváku a používáme ji tady. Jenže právě proto zde musíme mít zásuvku. Protože lampa na baterie asi nepojede.
barevné zásuvky
Toto koncové zařízení vám namontovali elektrikáři jako jednu z posledních věcí při dokončovaní rozvodů. Tedy těch elektrických, ne rozvodů manželských někde u soudu. Kdoví, možná použili právě zásuvky Schneider, které jsou v současné době jedny z nejlepších na trhu.
Ovšem je také možné, že jde o starší druh bydlení a zásuvky jsou zde jiné, ještě starý typ, takové ty nevzhledné.
Není problém je vyměnit, udělá vám to kterákoli firma. Ne tedy ta, která rozváží pečivo, ale firma, která se zabývá elektřinou. A pokud se pro výměnu opravdu rozhodnetese zásuvkami a případně i vypínači firmy Schneider jistě neuděláte chybu.
Jejich nabídka je pestrá a vy si jistě budete vybírat nejprve podle barvy. Zvažte, aby se ta barva hodila k okolí. Na výběr je jich dost. Také tvar je důležitý a vůbec jejich celkový vzhled. Ten je podstatný hlavně u vypínačů, u zásuvek se to dá přinejhorším nějak prominout, ty nejsou na očích, většinou jsou někde zastrčeny.
Detail zásuvky
Výrobky této firmy jistě splňují veškeré parametry udané normou včetně těch bezpečnostních. Ty jsou poměrně přísné a zcela jistě nemůžete dát třeba do koupelny vypínač nebo zásuvku stejnou jako do obýváku, protože v koupelně kondenzuje vlhkost.
Takže si při výběru nechte poradit odborníky a uvidíte, jak to u vás potom prohlédne.