Partnerka vás přemluvila k prodlouženému víkendu v Praze a dala vám na starost sehnání ubytování? Věřte, že domluvené spaní u kamaráda na gauči nebude to pravé ořechové! Máme pro vás tip na hotel, který vám pobyt v hlavním městě maximálně zpříjemní!

Romantický víkend, pracovní povinnosti, touha vyrazit si, to vše všechno vás může zavést do hlavního města naší republiky. Praha je úchvatným městem, ale máte-li si jeho krásu užít na maximum, chce to příjemné zázemí v podobě luxusního hotelu.

Nemáte ještě jasno, kde budete v Praze bydlet? Ze všech pražských hotelů patří Boutique Hotel Absolutum mezi ty nej!

Boutique hotel Absolutum se nachází v širším centru Prahy – Holešovicích, jen pár metrů od stanice metra Nádraží Holešovice. Nechcete-li se plahočit autem a řešit parkování, tramvají nebo metrem se během několika málo minut dostanete do historické části centra.

Z pražského boutique hotelu je snadno dosažitelný Trojský zámek, ZOO Praha, Botanická zahrada, Planetárium, tropický skleník Fata Morgana, Holešovická tržnice, jízdárna a stáje, sportovní areál Štvanice s tenisovými kurty a zimním stadionem, golfový areál GOLFARENA Praha, Národní galerie v Praze, centrum současného umění DOX, areál Výstaviště Incheba Praha, PVA Letňany, Veletržní palác a Park Stromovka…

Hotel uspokojí i tu nejnáročnější partnerku!

Tedy poloha hotelu je ideální, ale abyste měli vyhráno, chce to ještě vysokou úroveň ubytování. Přece jen víte, jak náročná vaše přítelkyně je! Máte-li získat cenné body navíc, chce to něco exkluzivního, zároveň ale cenově dostupného. Pokud jde o Boutique hotel Absolutum, ten se pyšní čtyřmi hvězdami a disponuje moderními, luxusně vybavenými prostory.

Top zařízení pokojů a služby na vysoké úrovni, to uspokojí vás i vaší věčně nespokojenou partnerku. Vyrazte jí dech krásným pokojem, kam dorazíte po romantické večeři. Ano, v hotelu je i restaurace, kde si lze pochutnat na vybraných lahůdkách české i zahraniční kuchyně.

Restaurace Praha 7 nabízí hostům příjemné posezení u krbu v útulně zařízeném prostředí a speciality z Česka i celého světa.

Neotálejte s rezervování pokoje

Hotel Praha 7 je nově zrekonstruovaným objektem, který se těší velké přízni. Stylová restaurace, moderní vybavení a wellness studio, to jsou hlavní lákadla, kterým málokdo odolá. Poznejte Absolutum Boutique Hotel při společném víkendu s partnerkou a užijte si tak Prahu jako nikdy předtím!

Pokud Vás zaujala možnost luxusního a cenově dostupného ubytování v tomto hotelu, rezervujte si pokoj ještě dnes na absolutumhotel.cz

Přečtěte si také