Rozhodli jste ses příchodem jarního teplejšího počasí dostat své tělo zpět do nejlepší kondice? Chcete před létem shodit přebytečná kila, nabrat svalovou hmotu a vymodelovat postavu do plavek? Hledáte kvalitní fitness, kde byste mohli posilovat komplexně a zároveň jste se cítili pohodlně? Jak vybrat a jaké parametry jsou pro výběr důležité? Na to se podíváme v dnešním článku.

V Praze je možností mnoho

Pokud bydlíte v Praze, je nabídka fitness a posiloven opravdu veliká. V našem hlavním městě jsou desítky různých menších i větších posiloven pro veřejnost. Velká nabídka se může na první pohled zdát jako výhoda, ale jen na první pohled. Ne všechna fitness na pražském území jsou stejně kvalitní a ne všechna fitness nabízí stejně kvalitní služby. Rozdíly mezi posilovnami jsou veliké. I když 2 posilovny vypadají zdánlivě stejně, realita může být jiná. I když bydlíte v jiné městské části, vyplatí se vám si zajet do kvalitní posilovny, třeba do fitness Praha 10. Jaké parametry rozhodují?

whip.cz_kentoyafitness_cz_01

Zázemí a kvalita posilovacích strojů

Prvním parametrem, který rozhoduje o kvalitách posiloven je jejich vybavení a zázemí. Posilovny musí mít dostatečně velké a elegantně zařízený interiér, abyste se v nich cítili pohodlně, nikoliv stísněně. A zřejmě nejdůležitějším parametrem je kvalita posilovacích strojů. Ty by měly být od renomovaného výrobce a určené pro profesionální trénink. Posilovna musí být zařízena na komplexní trénink, nikoliv jen na některé části. Mezi nejkvalitněji hodnocené posilovny z hlediska výbavy se řadí posilovna Praha 10 Kentoya Fitness.

 

whip.cz_kentoyafitness_cz_02

Zkušení lektoři

Dalším parametrem je kvalita a odbornost personálu v posilovnách. Ve fitness by měli být zkušení lektoři, kteří vám pomohou nastavit trénink tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim požadavkům a vašemu tělu. Každé tělo snese jinou zátěž. Proto je důležitý zkušený lektor se znalostmi, který dovede nastavit individuální trénink přesně podle vašich potřeb. Věděli jste například, že muži hubnou snadněji než ženy? Jak je to možné, se můžete dozvědět ZDE.

 

Přečtěte si také